Pobjede juniora i dječaka

20. veljače 2014.
852 Pregleda

U 10. kolu Prve hrvatske lige za juniore, košarkaši Samobora sinoć su na domaćem terenu pobijedili ekipu Zaboka rezultatom 81:78. Na početku
susreta, Samobor dobrom obranom i napadom ostvaruje desetak, a početkom drugog poluvremena i dvadesetak koševa razlike za mirniju završnicu koja je
bila sve samo ne mirnija. Naime, Samoborci se kockaju pobjedom igrajući cijelu posljednju dionicu utakmice s rezervama, tako da su se Zabočani
predvođeni Tuđenom razigrali i trpajući trice u serijama smanjuju dvadesetak sekundi prije kraja na koš razlike, a u posljednjem napadu, na sreću
Samoboraca, promašuju šut za pobjedu, a naši igrači iz kontranapada košem Erbežnika potvrđuju svoju zasluženu pobjedu. Kod Samoboraca
istaknuli su se učinkovitošću Levanić s 14 i Boras s 13 koševa.

Sportska košarkaška škola, godište 2002., pobijedila je u 12. kolu
županijske lige na gostujućem terenu ekipu Brdovca rezultatom 20:38. Nakon ravnopravne igre u prvom poluvremenu Samoborci u drugom ubacuju u brzinu
više te predvođeni odličnim Kupresom s 14 i Došenom s 10 koševa dolaze do uvjerljive pobjede.