Lavice poražene u Zelini

16. veljače 2014.
1.156 Pregleda

U 18. kolu I HRL rukometašice Samobora doživjele su poraz na gostovanju u Zelini, rezultatom 25:23 (12:10).

Prvo poluvrijeme derbija kola
proteklo je u izjednačenoj igri, a na odmor se otišlo s prednošžu domaćih djevojaka od 2 gola razlike. U drugom dijelu Zelina pojačava gas i do
42. minute ima prednost od nekliko pogodaka, a tada Lavice uspijevaju smanjiti vodstvo domaćih na samo gol zaostatka. Isto se dogodilo i desetak
minuta prije kraja, no više od toga samoborske djevojke nisu mogle, pa na kraju Zelina zasluženo slavi.

Najefikasnija Lavica u ovom susretu
bila je Martina Čorković sa 7 pogodaka, a po 5 golova postigle su Kristina Pasarić i Ivana Lovrić.