Zagreb prejak za Samobor

30. siječnja 2014.
827 Pregleda

U 8. kolu 1. HRL juniora Samoborci su na domaćem terenu izgubili od ekipe Zagreba rezultatom 69:87.

Odlično su Samoborci parirali jakoj ekipi
Zagreba do 19 minute i rezultata 36:39. Tada u jednoj minuti Zagrebaši s 9 ubačaja odlaze na odmor s pristojnih 12 koševa prednosti. Slična
situacija se dogodila i krajem utakmice, tako da Zagrebaši zasluženo slave, a Samoborci su uz malo više koncentracije u napadu i obrani mogli
izvojevati i pobjedu.

Kod domaćina najučinkovitiji su bili Levanić s 24 i Šuvaković s 16 koševa. Veliku prevagu u korist juniora Zagreba
činio je snažni centar Luka Božić s 25 koševa, inače igrač seniora A2 ligaša Bjelovara, i ujedno uvjerljivo najbolji strijelac A2 lige Sjever