Judaško srebro i dvije bronce iz Lignana

27. siječnja 2014.
964 Pregleda

I dok su se prošloga vikenda mlađi judaši Judo kluba Samobora natjecali u Zagrebu, kadeti i juniori imali su prvi turnir u novoj godini. Čak 240
klubova iz 7 zemalja i 772 natjecatelja nastupilo je na ovogodišnjem izdanju turnira u Lignanu. U subotu su nastupali kadeti, a u nedjelju juniori.
Naši natjecatelji postigli su sljedeće rezultate: Dora Bogović, -70 kg, s 4 pobjede i porazom u polufinalu osvojila je 3. mjesto, Tihea Topolovec,
-52 kg, s 4 pobjede i porazom u finalu osvojila je 2. mjesto, a Josip Garašić, -81 kg, s 4 pobjede i porazom u polufinalu osvojio je 3. mjesto. Još
su nastupili: Dora i Marta Bortas, Petra Pandža, Mihael Topolovec i Filip Greblički, koji ovaj put nisu uspjeli osvojiti medalju. Sa srebrom i dvije
bronce, u ukupnom poretku Judo klub Samobor osvojio je 16. mjesto u konkurenciji 242 kluba.