PLAY OFF KOŠARKAŠA VETERANA

18. svibnja 2011.
999 Pregleda

Nakon odigranog redovnog dijela sezone veterana košarkaške lige Zagrebačke županije odigran je play off lige 14.05.2011. godine u sportskoj
dvorani Žeravinec u Ivanić Gradu. U prvoj utakmici polufinala slavili su veterani Gorice svladavši s 53:40 veterane Ivanića. U drugoj polufinalnoj
utakmici slavili su veterani Samobora s rezultatom 45:36 protiv ekipe Dugog Sela u kojoj su se istakli Samoborci Mulahalilović s 13 i Pavšek s 8
koševa.

U utakmici za treće mjesto Dugo Selo uvjerljivo je pobijedilo Ivanić rezultatom 53:34. U finalu slab početak Samoboraca, a uz to i
povreda najboljeg igrača Pavšeka tako da do poluvremena veterani Gorice ostvaruju uvjerljivo vodstvo. Na početku drugog poluvremena Samoborci
presingom pokušavaju preokrenuti rezultat ali bez uspjeha tako da na kraju veterani Gorice uvjerljivom pobjedom zasluženo osvajaju ovogodišnji
naslov veteranske lige košarkaša zagrebačke županije, dok Samoborcima ostaje vrlo dobro drugo mjesto.

U pobjedi Gorice najučinkovitiji je
bio Matić Ž. s 18 koševa. Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Pavšek s 8 koševa. Nakon odigranog play offa veterani su u trećem poluvremenu
nastavili druženje na obližnjem selskom imanju u organizaciji domaćina košarkaškog kluba Ivanić.