Sedam odličja za Sakure (20. svibnja 2019. 10:01)
Organizirali i pobjeđivali (20. svibnja 2019. 09:58)
Isključenja struje 21. i 22. svibnja (20. svibnja 2019. 09:22)
Voda koja još nije za piće (20. svibnja 2019. 09:14)
Poticaj za brendiranje Livadića (18. svibnja 2019. 17:15)
Samobor volontira (18. svibnja 2019. 16:57)
Vatru pravilno gasi te sebe i druge spasi (18. svibnja 2019. 16:44)

Košarka, juniori; MLADOST II : SAMOBOR 78:88 (34:40)

16. svibnja 2011.
678 Pregleda

Juniori košarkaškog kluba Samobor svladali su vršnjake iz zagrebačke Mladosti u sklopu 12. kola 3. Hrvatske regionalne lige. Odličnom obranom,
ali i s dosta grešaka i izgubljenih lopti u napadu ipak uspijevaju dobiti s 6 koševa prvo poluvreme. U drugom poluvremenu domaćini forsiraju
izuzetno agresivnu presing igru i u jednom dijelu treće četvrtine imaju najvišu prednost od deset koševa. Polovicom zadnje četvrtine agresina
igra košta domaćine izlaskom iz igre trojice igrača iz prve postave zbog 5 prekršaja, što Samoborci odmah kažnjavaju sa serijom od 15 koševa i
vodstvom od 10 razlike. Do kraja utakmice Samoborci rutinirano čuvaju prednost na vrućem terenu Sutinskih Vrela za zasluženu pobjedu i potvrdu
vodećeg mjesta lige.

SAMOBOR: Račić, Bencek 7, Vranić 8, Dašić, Kalafatić, Imbert 23, Tokić 31, Šuvaković I. 14, Šmit, Šuvaković
K. 2, Vlašić 3, Šandrk. Trener: Josip Vlah.
MLADOST II: Miloševć 4, Živko 7, Lažeta M. 9, Lažeta J. 14, Marić 23, Molvarec 1, Kovač,
Damiani 8, Burka 5, Buntak 7, Šegota, Tučkar. Trener: H. Uroić.

MLAĐI KADETI – 1. HRVATSKA REGIONALNA LIGA – 12. KOLO
SAMOBOR :
ZAPRUĐE 115:22 (61:14)

Samoborci su ušli u utakmicu uraganski i tek nakon 22:0 malo su smanjili agresvnost tako da gosti tek tada bilježe
svoj prvi koš. Na kraju više nego uvjerljiva pobjeda Samoboraca od 93 koša razlike. Kod Samoboraca istakli su se Srabotnak s 26, Skok i Sladić po
22, te Čižmešija s 20 koševa. Kod Zapruđa jedini dvoznamenkasti bio je Markoč s 11 koševa.

SAMOBOR: Srabotnak 26, Skok 22, Borić 18,
Belamarić 7, Sladić 22, Čižmešija 20. Trener: Marin Sedlar.
ZAPRUĐE: Markoč 11, Liber 3, Tkalčić, Čupek 7, Benzan 1. Trener: K.
Dits.

PRVENSTVO SPORTSKIH ŠKOLA LIGA 2000. – 1. HRVATSKA REGIONALNA LIGA – 6. KOLO – ODIGRANO
SAMOBOR : SISAK 45:8
(27:4)

Još jedna odlična partija najmlađih Samoboraca protiv vršnjaka iz Siska i uvjerljiva pobjeda za potvrdu vodeće pozicije lige. U
pobjedi Samoboraca nezadrživ je bio Matijaščić s 16 koševa, a vrlo dobro su mu asistirali Tišma i Mehmetović oba s po 6
koševa.

Samobor: Matijaščić 16, Tišma 6, Prišlin 2, Lindić 2, Mehmetović 6, Kupres D., Kupres A., Kontak 2, Fran 2, Iveta 2,
Vraneković 3, Jelić 4.Trener: Nenad Tišma.
Sisak: Mencl, Čalić 2, Suljanović 4, Ivanetić, Kleković 2, Blajić, Trtalj, Kronstein,
Podić.Trener: D.Španović.