4.HNL, 13.kolo; Gostujuće pobjede Samobora i Save

8. studenoga 2010.
699 Pregleda

Nogometaši Samobora proteklog su vikenda u sklopu 13. kola 4. Hrvatske nogometne lige središte, podskupina B, uvjerljivo, rezultatom 5:1 slavili na
gostovanju kod Savskog Marofa. Već u prvoj minuti susreta Brujić dovodi Samobor u vodstvo. Nakon toga Grgečić postiže dva pogotka, a Marofljani
sami spremaju loptu u vlastitu mrežu. Utakmica je bila riješena u 32. minuti kad Hainešek zabija za 5:0, a do kraja Marof uspjeva postići utješni
pogodak.

Sava Strmec slavila je u gostima kod Poleta u Buševcu rezultatom 3:2. Dva pogotka postigao je Bencalić, a jedan je pridodao
Gavran.

Ostali rezultati: Jelačić – BSK Budaševo 5:0, Banovac – Metalac 0:4, Mladost – Strmec Bedenica 1:0, Udarnik – Laduč 4:2, Stupnik –
Mraclin 5:1 i Libertas – Novska 1:3.

Nakon 13. kola u vodstvu je i dalje Samobor s 34 boda, dva više od drugoplasirane petrinjske Mladosti.
Sava Strmec nalazi se na 9. mjestu s 18 osvojenih bodova.