4.HNL, 11.kolo; Samobor sretno, Sava nesretna

25. listopada 2010.
738 Pregleda

Odigrane su utakmice 11. kola 4. Hrvatske nogometne lige, podskupina B. Samoborski nogometaši još u subotu su, u Glini kod Banovca slavili
minimalnim rezultatom 1:0. Pobjednički pogodak postigao je povratnik u momčad nakon ozlijede, Igor Horvat i to u 90. minuti susreta.

Sava
Strmec osvojila je bod na gostovanju kod Metalca u Sisku. Strmčani mogu žaliti za propuštenim prilikama budući da su već u 12. minuti, pogocima
Golemovića i Kukolje vodili 2:0. Ipak, u drugom poluvremenu bolja igra domaćina koji prvo smanjuju rezultat, a pogodak za izjednačenje i konačnih
2:2 postižu u posljednjoj, 90. minuti susreta.

U ostalim utakmicama: Libertas – Laduč 3:4, Savski Marof – Strmec 1:1, Jelačić – Stupnik
0:2, Mladost – Mraclin 4:1, Udarnik – BSK Budaševo 0:0 i Polet – Bistra 5:4.

Nakon 11. kola u vodstvu je Samobor s 28 bodova, dva više od
drugoplasirane petrinjske Mladosti. Sava Strmec je na 9. mjestu s 15 osvojenih bodova.